Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

EGZAMIN MATURALNY – SIERPIEŃ 2019

Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych, a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym: 1. część pisemna – 20 sierpnia 2019 r. (wtorek, godz. 9:00) 2. część ustna – 20-21 sierpnia 2019 r. (harmonogram ustalają dyrektorzy szkół) Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie do 11 lipca br. Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w  terminie poprawkowym. Oświadczenia należy składać w sekretariacie szkoły.


Lista podręczników dostępna jest tutaj. (Z uwagi na trwający proces dopuszczania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręczników do użytku szkolnego w nowych typach szkół, szkolny wykaz podręczników zostanie uzupełniony przed rozpoczęciem roku szkolnego)

Uwaga: artykuł jest na bieżąco uzupełniany - szukamy dokładnych danych w kronikach :-)

 

Rok 2015/2016

 

IX Konkurs Informatyczny

Finał

V miejsce: Aleksander Drobny i Sławomir Chorowski (zespół)

Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run, Iwona Stacha

 

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "eUmiejętności przepustką do..."

Sławomir Chorowski

Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run, Iwona Stacha

 

 

Rok 2014/2015

 

VIII Międzynarodowy Konkurs Informatyczny

Finał

Anna Kampka i Sławomir Chorowski (zespół)

Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run, Iwona Stacha

 

Rok 2012/2013

 

VI Międzynarodowy Konkurs Informatyczny

Finał

I miejsce: Klaudia Pawełek i Wojciech Borkowski (zespół)

wyróżnienie: Iwona Gonsior i Kornelia Kloch (zespół)

Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run, Iwona Stacha

 

 

Rok 2011/2012

 

V Międzynarodowy Konkurs Informatyczny

Finał

II miejsce: Agnieszka Pełka i Robert Wypiór (zespół)

Finaliści

Marek Wysłucha i Rafał Krupski (zespół)

Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run, Iwona Stacha

 

 

Rok 2010/2011

 

III Mistrzostwa Śląska Młodzieży Szkolnej w Informatyce - Katowice

Finał

I miejsce - Mistrz Śląska: Adrian Sitko

III miejsce - II Wicemistrz Śląska: Artur Drzeniek

I miejsce w klasyfikacji zespołowej: Adrian Sitko, Artur Drzeniek

Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run, Iwona Stacha

 

IV Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Nauka, Technika, Przemysł - moja przyszłość"

Finaliści: Agnieszka Pełka i Robert Wypiór (zespół)

Opiekunowie: Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run, Iwona Stacha

 

 

Rok 2009/2010

 

Finał Śląski Ogólnopolskiego Konkursu "INTERSIEĆ"

VII miejsce: Artur Drzeniek

VIII miejsce: Rafał Zarzecki

Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run

 

IV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie "Dialnet Masters"

laureaci II etapu: Artur Drzeniek, Sławomir Manjurka, Adrian Sitko, Bartłomiej Lenarcik

laureaci półfinałów: Rafał Zarzecki, Maciej Zubelewicz, Kamil Stanowski, Bartosz Pawlikowski

Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run

 

 

Rok 2008/2009

 

XIII Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w Informatyce

I miejsce w finale i tytuł Mistrza Polski: Krzysztof Warzecha

Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run, Iwona Stacha

 

II Międzynarodowy Konkurs Informatyczny

Finał

I miejsce: Katarzyna Typel i Mateusz Tyc (zespół)

Finaliści

Krzysztof Warzecha i Szymon Kośla (zespół)

Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run, Iwona Stacha

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNetMasters

Laureaci etapu okręgowego: Krzysztof Warzecha, Szymon Kośla, Łukasz Izmajłowicz, Adam Wolnik

Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run

 

 

Rok 2007/2008

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNetMasters

Laureaci etapu okręgowego

Krzysztof Warzecha, Szymon Kośla, Łukasz Izmajłowicz, Adam Wolnik, Michał Murawski, Dominik Oleś, Mateusz Tyc, Katarzyna Typel, Maciej Zubelewicz, Rafał Zarzecki, Kamil Stanowski, Bartosz Pawlikowski

Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run

 

II Wojewódzkie Zawody Młodzieży Szkolnej w Informatyce

Finał

II miejsce: Krzysztof Warzecha

III miejsce: Szymon Kośla

Drużynowo II miejsce: Krzysztof Warzecha i Szymon Kośla

Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run, Iwona Stacha

 

 

Rok 1996/1999

 

III Ogólnopolski Turniej Informatyczny dla Słuchaczy Szkół Policealnych - Włocławek '99

Finał

w kategorii Języki programowania Pascal, C++

IX miejsce Patryk Patucha

Opiekun: Iwona Stacha

w Kategorii Systemy operacyjne i urządzenia techniki komputerowej

XIII miejsce Paweł Mądry

XXII miejsce Dominik Szynk

Opiekunowie: Andrzej Macha, Andrzej Run

Zespołowo nasza drużyna zajęła XV miejsce

 


Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą