Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia w szkolnym etapie konkursu fotograficznego pt.”Matematyka w obiektywie Ekonomika”.

Celem konkursu jest zainteresowanie jak największej grupy osób różnymi obliczami matematyki. Konkurs jest skierowany do osób, które potrafią spojrzeć na Królową Nauk oczyma wyobraźni i uwiecznić swoje myśli na fotografii.

Zgłoszenie do konkursu polega na przesłaniu plików fotograficznych (maksymalnie 3) wraz z tytułami i opisami matematycznymi za pomocą poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W treści maila należy podać także swoje dane osobowe (imię, nazwisko, klasa).

Przy obróbce zdjęć konkursowych dopuszcza się zastosowanie korekcji tonacji, kontrastu, konwersje do czerni i bieli, kadrowanie oraz drobny retusz. Pliki ze zdjęciami zgłaszanymi na konkurs nie powinny przekraczać 15 MB. Zalecana rozdzielczość wynosi minimum 300 dioptrii.

W przypadku problemów z opisem matematycznym prac, zachęcamy do kontaktu z nauczycielami matematyki.

Uczestnik przystępujący do konkursu oświadcza, że jest wyłącznym autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz ma zgodę osób, których wizerunek utrwalono na pracy konkursowej.

Termin zgłaszania prac : 23 października 2020r.

Spośród uczestników konkursu jury w skład którego wejdą przedstawiciele nauczycieli matematyki oraz plastyki, wybierze laureatów, którzy reprezentować będą szkołę w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Matematyka w obiektywie”, organizowanym przez Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie i Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Zachęcamy do odwiedzenia strony konkursu z galerią nagrodzonych prac konkursowych w poprzednich edycjach

http://mwo.usz.edu.pl/galerie/

matematykawobiektywie


Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

 

Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą