Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

EGZAMIN MATURALNY – SIERPIEŃ 2019

Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych, a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym: 1. część pisemna – 20 sierpnia 2019 r. (wtorek, godz. 9:00) 2. część ustna – 20-21 sierpnia 2019 r. (harmonogram ustalają dyrektorzy szkół) Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie do 11 lipca br. Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w  terminie poprawkowym. Oświadczenia należy składać w sekretariacie szkoły.


Lista podręczników dostępna jest tutaj. (Z uwagi na trwający proces dopuszczania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręczników do użytku szkolnego w nowych typach szkół, szkolny wykaz podręczników zostanie uzupełniony przed rozpoczęciem roku szkolnego)

sobota, 10, listopad 2018

Bijemy rekord dla Niepodległej!

W 1918 roku Polska wróciła na mapy Europy. Po 123 latach niewoli Polacy odetchnęli, powoli odnawiała się polska państwowość, symbole narodowe dumnie przypominały narodowi o tym, co próbowano zniszczyć i pogrzebać.

Dziś śpiewając słowa „Przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę, będziem Polakami” daliśmy wyraz szacunku i oddania dla wszystkich pokoleń zabiegających o wolność, godność...o Polskę.

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej  „Rekord dla Niepodległej”.  O godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wspólnie odśpiewaliśmy 4-zwrotkowy hymn narodowy.

Uroczysta akademia stała się okazją do refleksji nad słowami polskiej poezji patriotycznej, wysłuchania dźwięków i fraz muzycznych, które naszym przodkom przypominały o Polsce, a dziś budzą zadumę i podziw dla talentu Chopina. Swoim zaangażowaniem, uroczystym strojem, powagą daliście dowód dojrzałości i odpowiedzialności za Niepodległą.

Autor: Aleksandra Bienias

Film do akademii z okazji Święta Niepodległości

Autor: Agnieszka Roesler

 

sobota, 10, listopad 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą