Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

EGZAMIN MATURALNY – SIERPIEŃ 2019

Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych, a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym: 1. część pisemna – 20 sierpnia 2019 r. (wtorek, godz. 9:00) 2. część ustna – 20-21 sierpnia 2019 r. (harmonogram ustalają dyrektorzy szkół) Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie do 11 lipca br. Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w  terminie poprawkowym. Oświadczenia należy składać w sekretariacie szkoły.


Lista podręczników dostępna jest tutaj. (Z uwagi na trwający proces dopuszczania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręczników do użytku szkolnego w nowych typach szkół, szkolny wykaz podręczników zostanie uzupełniony przed rozpoczęciem roku szkolnego)

niedziela, 04, listopad 2018

Ach te kalorie...

31 października uczniowie klas IVA TG i IVB TG uczestniczyli w warsztacie prowadzonym przez Pana Piotra Pobłockiego z Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Gość zaproponował ciekawy i niezwykle popularny dziś temat układania jadłospisów z wykorzystaniem kalkulatora dietetycznego. Zwrócił uwagę na konieczność racjonalnego, przemyślanego i zdroworozsądkowego podejście do diety, która powinna stać się stylem zdrowego żywienia, a nie drastyczną (niezdrową!) kuracją odchudzającą. Bo kalorie nie są złe... 

Warto wspomnieć, że warsztaty te mają już niemal charakter cykliczny i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów.

Autor: Aleksandra Bienias

 

niedziela, 04, listopad 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą