Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie


Informacje dla maturzystów TUTAJ Nowe wiadomości


Na terenie szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa - proszę wyposażyć się w maseczki ochronne na czas egzaminów. Szkoła nie zapewnia zdającym maseczek.


W niedzielę 7 czerwca 2020 r. o godzinie 19:00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Msza Święta w intencji tegorocznych maturzystów.
Msza ta będzie również transmitowana na żywo. Dostęp możliwy przez stronę parafii.

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

niedziela, 04, listopad 2018

Ach te kalorie...

31 października uczniowie klas IVA TG i IVB TG uczestniczyli w warsztacie prowadzonym przez Pana Piotra Pobłockiego z Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Gość zaproponował ciekawy i niezwykle popularny dziś temat układania jadłospisów z wykorzystaniem kalkulatora dietetycznego. Zwrócił uwagę na konieczność racjonalnego, przemyślanego i zdroworozsądkowego podejście do diety, która powinna stać się stylem zdrowego żywienia, a nie drastyczną (niezdrową!) kuracją odchudzającą. Bo kalorie nie są złe... 

Warto wspomnieć, że warsztaty te mają już niemal charakter cykliczny i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów.

Autor: Aleksandra Bienias

 

niedziela, 04, listopad 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą