Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie


Informacje dla maturzystów TUTAJ

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.


Informacja na temat WGLĄDU DO PRAC EGZAMINACYJNYCH - SESJA STYCZEŃ 2020


Informacje dla maturzystów TUTAJ

środa, 11, marzec 2020

Ania zaprosiła Kraków do swojej kuchni!

Gotują tak, że  zbierają  puchary i uznanie. A kto? Nasi gastronomowie.
Uczennica naszej szkoły Anna Elsner z kl. III TGI zajęła III miejsce, w XXI edycji Małopolskiego Konkursu Szkół Gastronomicznych w Krakowie!
Rywalizacja odbyła się 6 marca 2020 r. , a jej tematem były: „Ponadczasowe smaki natury”.
Ania musiała przygotować w czasie 180 minut: 10 porcji zakąski zimnej, z użyciem produktu naturalnego, charakterystycznego dla regionu, z którego pochodzi oraz wykonać ćwiczenie obowiązkowe, które poznała dopiero w trakcie konkursu.
Tym razem należało wyfiletować pstrąga oraz usmażyć go saute. Konkurencja była bardzo duża, ponieważ oprócz naszej uczennicy w konkursie startowało 20 ekip, w tym z Francji, Czech, Słowacji, Łotwy i Gruzji. Ania przygotowała: śląski trufel w asyście galertu z cwibla, sosu żurawinowo-śliwkowego oraz tiulu serowego. Tym daniem wywalczyła III miejsce udowadniając, że nasi uczniowie doskonale radzą sobie w rywalizacji ogólnopolskiej, a także międzynarodowej.
Uczennica przygotowywała się do rywalizacji pod okiem nauczycielki gastronomii Judyty Lamża oraz naszego absolwenta Macieja Mrozka. 

środa, 11, marzec 2020

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą