Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

Przypominamy, że piątek, 10 stycznia 2020r., jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.


Proszę przesłać wypełnioną informację wychowawcy klasy na adres a.musial@ekonomik.wodzislaw.pl do 10.01.2020r., do godziny 7:30.

Uwaga! Terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.
Prosimy uczniów oraz absolwentów o zapoznanie się z terminami i godzinami egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie – sesja styczeń - luty 2020r.
Szczegółowy harmonogram egzaminów znajduje się na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie uczniowskim. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące egzaminu dostępne są także w sekretariacie uczniowskim.
Osoby przystępujące do egzaminu proszone są o zgłoszenie się co najmniej 30 min. przed terminem rozpoczęcia egzaminu. Na egzamin należy zabrać dokument potwierdzający tożsamość a także przybory wymienione w komunikacie dyrektora OKE.

poniedziałek, 19, listopad 2018

„Ciekawi Świata”, ciekawi człowieka, pełni dobra!

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego” (Papież Franciszek). 

Szkolny Klub Wolontariatu nieustannie poszukuje szans na rozwój swoich uczestników i okazji do czynienia dobra. Nie inaczej było tym razem... 

Grupa wolontariuszy pod opieką pani pedagog, odwiedziła Warsztat Terapii Zajęciowej w Wodzisławiu Śl. Spotkanie to odbyło się w ramach prowadzonej w naszej szkole innowacji wychowawczo-terapeutycznej „Ciekawi Świata”. Uczniowie poznali uczestników warsztatów, zapoznali się z ofertą ośrodka oraz brali udział w prowadzonych zajęciach. Dla wolontariuszy, była to cenna lekcja empatii i szacunku oraz szansa na rozwijanie kompetencji społecznych i osobistych. 

Umiejętność pomocy drugiemu człowiekowi, zrozumienie jego potrzeb, motywacja i przekonanie, że warto współuczestniczyć w życiu społecznym to repertuar wartości, które definiują nasze człowieczeństwo. Warto o nim myśleć na drodze budowanie siebie.

Autor: Aleksandra Bienias

 

poniedziałek, 19, listopad 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą