czwartek, 22, czerwiec 2017

„Coś z praktyki dla handlowca”

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie II i III technikum handlowego wzięli udział w projekcie „Coś z praktyki dla handlowca”. Patronat nad projektem objął Pan Michał Panic właściciel marki Noriva reprezentujący firmę Neptun, który od wielu lat współpracuje z naszą szkołą.

Handlowcy w grupach opracowali różne narzędzia marketingowe, które zostały bardzo wysoko ocenione zarówno przez nauczycieli pracujących przy projekcie jak i przez pracodawcę.

Do ścisłego finału doszły dwie drużyny z klasy II TH: Paulina Dzierżęga, Hanna Kalisz, Krzysztof Styrnol i Wiktoria Hawrylak oraz Katarzyna Soborak, Monika Olma, Weronika Sosna i Natalia Matera.

W projekt zaangażowali się również gastronomowie, którzy znakomicie spisali się w konkursie na potrawę z ryby. Pyszna pizza i sałatka zostały najwyżej ocenione a autorami tych smakołyków byli Robert Kuśka i Tomek Rzazonka z III TG oraz Łukasz Skowron z I TG.

Mamy nadzieję, że znajdziemy je w sklepiku szkolnym już jesienią. Filmy promocyjne przygotowane przez handlowców będzie można zobaczyć w nowym roku szkolnym, kiedy to ruszymy z promocją i dalszymi etapami projektu.

Tekst i zdjęcia: Joanna Musioł, Katarzyna Juraszek, Katarzyna Grycman Wieczorek, Monika Wszołek

 

czwartek, 22, czerwiec 2017

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

logo gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Blog biblioteki miniaturka

Tablica rzadowa

 Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą