Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

EGZAMIN MATURALNY – SIERPIEŃ 2019

Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych, a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym: 1. część pisemna – 20 sierpnia 2019 r. (wtorek, godz. 9:00) 2. część ustna – 20-21 sierpnia 2019 r. (harmonogram ustalają dyrektorzy szkół) Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie do 11 lipca br. Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w  terminie poprawkowym. Oświadczenia należy składać w sekretariacie szkoły.


Lista podręczników dostępna jest tutaj. (Z uwagi na trwający proces dopuszczania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręczników do użytku szkolnego w nowych typach szkół, szkolny wykaz podręczników zostanie uzupełniony przed rozpoczęciem roku szkolnego)

wtorek, 18, czerwiec 2019

Czym cedzą zwycięzcy - kucharze z wodzisławskiego Ekonomika? Oczywiście „Złotym durszlakiem”

Już po raz 14. odbył się festiwal „Śląskie Smaki”. Ponownie Rudy raciborskie stały się miejscem kulinarnego spotkania amatorów, profesjonalistów, uczniów szkół gastronomicznych i przede wszystkim miłośników śląskiej kuchni i dobrej zabawy.
Na talerzu zwycięzców z Ekonomika: Patrycji Mandery i Łukasza Skowrona, znalazły się, kulinarne, śląskie precjoza, przyznajmy w nieco oryginalnym wydaniu, mogliśmy skosztować: zupy krem z czosnku niedźwiedziego z pulpecikami z karpia i wędzonego pstrąga, przepiórki faszerowanej krupniokiem, doprawionym cynamonem i kminem rzymskim, kaszotta z warzywami, puree buraczanego, boczników w sosie piwnym i glazurowanych warzyw.
Fantazja, również w kuchni, nie zna granic, a tradycji nie trzeba się bać - jak podkreślają młodzi kucharze z Wodzisławia. 

wtorek, 18, czerwiec 2019

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą