Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie


Informacje dla maturzystów TUTAJ Nowe wiadomości


Na terenie szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa - proszę wyposażyć się w maseczki ochronne na czas egzaminów. Szkoła nie zapewnia zdającym maseczek.


W niedzielę 7 czerwca 2020 r. o godzinie 19:00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Msza Święta w intencji tegorocznych maturzystów.
Msza ta będzie również transmitowana na żywo. Dostęp możliwy przez stronę parafii.

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, 18, czerwiec 2019

Czym cedzą zwycięzcy - kucharze z wodzisławskiego Ekonomika? Oczywiście „Złotym durszlakiem”

Już po raz 14. odbył się festiwal „Śląskie Smaki”. Ponownie Rudy raciborskie stały się miejscem kulinarnego spotkania amatorów, profesjonalistów, uczniów szkół gastronomicznych i przede wszystkim miłośników śląskiej kuchni i dobrej zabawy.
Na talerzu zwycięzców z Ekonomika: Patrycji Mandery i Łukasza Skowrona, znalazły się, kulinarne, śląskie precjoza, przyznajmy w nieco oryginalnym wydaniu, mogliśmy skosztować: zupy krem z czosnku niedźwiedziego z pulpecikami z karpia i wędzonego pstrąga, przepiórki faszerowanej krupniokiem, doprawionym cynamonem i kminem rzymskim, kaszotta z warzywami, puree buraczanego, boczników w sosie piwnym i glazurowanych warzyw.
Fantazja, również w kuchni, nie zna granic, a tradycji nie trzeba się bać - jak podkreślają młodzi kucharze z Wodzisławia. 

wtorek, 18, czerwiec 2019

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą