środa, 07, czerwiec 2017

Dobra praca i płaca

Dobra praca i płaca. Gimnazjalisto w Ekonomiku uczyć się opłaca!. Warsztaty ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce. 

Ekonomik słynie już ze współpracy z pracodawcami. Po maturze możesz podjąć od razu pracę i kontynuować edukację np. na studiach. Wyróżniającym się w tej kwestii jest kierunek TECHNIKA EKONOMISTY.

Marzysz o zostaniu finansistą, maklerem, kadrowym, księgowym, doradcą bankowym czy ubezpieczeniowym? A może twoim celem jest własna działalność, albo praca w urzędzie? Ekonomista to kierunek "uszyty" w sam raz dla Ciebie. Masz okazję praktykować u najlepszych w branży, uczyć się od przedstawicieli cenionego i nieszablonowego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Szkoła w ramach podpisanego porozumienia o współpracy organizuje warsztaty, wykłady, prelekcje, ćwiczenia i konkursy. Jeden z takich warsztatów prowadził dla klas II technika ekonomisty Pan wiceprezes Henryk Herman. Młodzież mogła poznać bezpośrednio od praktyka zasady rozliczeń z odbiorcami i dostawcami, a także rozliczeń z kontrahentami z zagranicy. Niestandardowe ćwiczenia przygotowane przez prowadzącego pozwoliły młodzieży spojrzeć szerzej na problem rozliczeń z kontrahentami. Ponadto interaktywny charakter spotkania pozwalał na bieżące zadawanie pytań prowadzącemu.

Dla klas I technika ekonomisty zorganizowano warsztaty z kadr i płac,które również prowadzone były przez praktyka. Zajęcia jak zwykle były prowadzone w przyjemnej atmosferze, a ich uczestnicy wyszli bogatsi o praktyczna wiedzę z księgowości, kadr, płac i ubezpieczeń. Warto dodać, że bardzo często na absolwentów technika ekonomisty czekają już oferty pracy przed ukończeniem szkoły. A płatne często staże pozwalają na zdobywanie doświadczeń już w trakcie nauki.

Nie czekaj z decyzją - bądź o krok do przodu.

Za przeprowadzone warsztaty serdecznie dziękujemy.

Tekst i zdjęcia: JS - Ekonomista

 

środa, 07, czerwiec 2017

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

logo gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Blog biblioteki miniaturka

Tablica rzadowa

 Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą