Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie


Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych informuje, że od 25 marca do 10 kwietnia 2020 r. szkoła realizować będzie kształcenie na odległość. Informacje o sposobie i trybie realizowania zadań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły została przesłana Państwu drogą elektroniczną przez dziennik elektroniczny.


W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.


Zapraszamy!

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych wraz z rodzicami na Dzień Otwartych Drzwi Szkoły.

Kiedy? Sobota, 25 kwietnia 2020r., od 10:00 do 13:00.

Gdzie? Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim, ul. Szkolna 1.


piątek, 14, luty 2020

Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest 11 lutego z inicjatywy Komisji Europejskiej. Organizatorem w Polsce jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI). Głównym celem DBI jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu do zasobów internetowych, zaznajomienie z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania Internetu.

Nasza szkoła, jak co roku włączyła się w obchody DBI. 7 lutego pedagog szkolny i psycholog szkolny zorganizowały zajęcia dla klas I. Uczniowie zobaczyli film pt.: "Na zawsze" i wzięli udział w dyskusji. Uczniowie koła multimedialnego wzięli udział w kusie e-learningowym "W sieci" organizowanym na platformie Safer Internet. Na szkolnym TV wyświetlana była prezentacja multimedialna dotycząca bezpiecznego korzystania z zasobów Internetu. Na parterze, koło pokoju nauczycielskiego jest gazetka informacyjna, a w bibliotece szkolnej można obejrzeć wystawę, której celem jest dostarczenie wiedzy na temat zagrożeń w sieci oraz poznanie porad jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami związanymi z cyberprzemocą.

Za zorganizowanie w naszej szkole obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu otrzymaliśmy podziękowanie od organizatorów ogólnopolskiego projektu.

 

piątek, 14, luty 2020

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą