Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie


Informacje dla maturzystów TUTAJ

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.


Informacja na temat WGLĄDU DO PRAC EGZAMINACYJNYCH - SESJA STYCZEŃ 2020


Informacje dla maturzystów TUTAJ

czwartek, 24, październik 2019

Dziś kolejny ważny moment dla uczniów klas pierwszych!

Atutem nauki w Ekonomiku jest nieustanna możliwość porównywania szkolnej teorii, wymagań wynikających z podstaw i programów z ekspercką wiedzą pracodawców, oczekiwaniami rynku pracy, aktualizowaną wiedzą branży zawodowej.
Do grona pracodawców - patronów dołączyły dziś firmy: Neptun sp. jawna, Hotel Amadeus, DEAR Arkadiusz Demel wakacje.pl, Dolina Leśnicy Ski&Spa Resort, Forte s.c., Efekt s.c.
Uczniowie kształcący się w zawodach: technik handlowiec, technik hotelarstwa, technik organizacji turystyki i technik reklamy mogą teraz w pełni korzystać z wiedzy i doświadczenia swojego patrona, uczestniczyć w życiu branżowym poprzez udział w warsztatach na terenie szkoły bądź siedziby przedsiębiorstwa, nieustannie konfrontować wymagania szkolne z tymi stawianymi przez rynek pracy.
Nasi goście mieli również okazję zobaczyć klasy i pracownie szkolne - wyposażenie, jego jakość i ergonomiczność tych miejsc wzbudziły ich podziw.
Dziękujemy pracodawcom z okazane zaufanie i zaangażowanie w życie szkoły i kształcenie zawodowe młodych ludzi. 

czwartek, 24, październik 2019

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą