Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie


Informacje dla maturzystów TUTAJ

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.


Informacja na temat WGLĄDU DO PRAC EGZAMINACYJNYCH - SESJA STYCZEŃ 2020


Informacje dla maturzystów TUTAJ

niedziela, 03, listopad 2019

Ekonomik gości Szefów Kuchni i nauczycieli z 5 państw

–  partnerów projektu Kitchen Our Kingdom Cooking Our Passion w Ekonomiku 

 

pogo proj

W dniach  4-9 listopada 2019 roku wodzisławski Ekonomik gości Szefów Kuchni – nauczycieli gastronomii i koordynatorów projektu z Turcji, Słowenii, Rumunii, Włoch i Francji, krajów partnerskich w ramach projektu Erasmus+, Kitchen Our Kingdom Cooking Our Passion.
W czasie pierwszej mobilności kadry nauczycielskiej, zagraniczni partnerzy odbędą szkolenia w zakresie sporządzania dań kuchni polskiej i śląskiej oraz z carvingu.
W ciągu 5 dni warsztatów w pracowniach gastronomicznych ZSE,  nauczyciele i szefowie kuchni z 5 państw podniosą swoje kompetencje zawodowe w zakresie polskiej kuchni narodowej i regionalnej oraz poznają dziedzictwo kulturowe naszego regionu.
Zdobyte doświadczenia i wiadomości przekażą nauczycielom i uczniom w swoich rodzimych szkołach, przygotowując grupę uczniów do drugiej mobilności, która odbędzie się w pierwszym tygodniu grudnia w naszej szkole.
Będziemy wtedy gościć zarówno nauczycieli, jak i uczniów partnerskich szkół celem nabycia umiejętności w zakresie sporządzania potraw charakterystycznych dla naszego kraju i regionu, integracji międzynarodowych zespołów uczniów i komunikacji zawodowej w języku angielskim.
Zapraszamy do śledzenia codziennych relacji z warsztatów.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+ - Akcja 2- Współpraca szkół w sektorze Edukacja szkolna. Konkurs 2019.

niedziela, 03, listopad 2019

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą