Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie

szkola

Wodzisław Śląski, dnia 24 kwietnia 2020 r.

„To nie koniec, to nawet nie jest początek końca,

to dopiero koniec początku!”.

Winston Churchill

DRODZY MATURZYŚCI,

Jest piątek, 24 kwietnia, minęła godzina 12.00, właśnie teraz rozpoczynalibyśmy wspólnie uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych, razem: Wasi rodzice, nauczyciele, wychowawcy, zaproszeni goście, a wśród nich Ci najważniejsi, czyli Wy! Taki był plan, a wszystko toczyłoby się według ustalonego programu, ale przecież życie tworzy własne scenariusze, a miarą dojrzałości jest umiejętność odnalezienia się w nowej rzeczywistości......

czytaj więcej...

 

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, 06, czerwiec 2017

Gastronomowie w markecie „Carrefour”

Uczniowie kl. III i II profilu technik żywienia i usług gastronomicznych zostali zaproszeni do wodzisławskiego marketu. Powodem spotkania było „Zdrowe gotowanie” oraz promocja naszej szkoły. Działanie to skierowane było do kentów „Carrefoura” i miało im pokazać, że można odżywiać się zdrowo, a smacznie i ciekawie zarazem.

Uczniowie wraz opiekunkami, nauczycielkami gastronomii p. Judyta Lamża i p. Elżbietą Kaczmarek-Wija, z surowców ufundowanych przez sklep, przygotowali raffaello z kaszy jaglanej, ciasteczka owsiane, ciasto marchewkowe, tartinki z humusem i pastą z zielonego groszku oraz deser z jogurtu naturalnego, mleczka kokosowego i nasion chia.

Klienci i personel marketu przyjęli nas w dniu 02.06.2017 bardzo serdecznie. Chętnie degustowali nasze wyroby i dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Mamy nadzieję, że to spotkanie zainspiruje bywalców sklepu do poszukiwań kulinarnych, oczywiście w temacie zdrowego odżywiania.

Wizyta w „Carrefourze” była dla nas nowym, bardzo przyjemnym doświadczeniem. Liczymy na dalszą współpracę z marketem.

Tekst i zdjęcia: Judyta Lamża

 

wtorek, 06, czerwiec 2017

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą