Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

Proszę przesłać wypełnioną informację wychowawcy klasy na adres a.musial@ekonomik.wodzislaw.pl


Informacja MEN dla rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli znajduje się w zakładce Rodzice / Aktualności dla rodziców


Zapraszamy!

wtorek, 04, grudzień 2018

Hotelarze na Targach HORECA® w Krakowie

logo HORECA

„By prowadzić skuteczny biznes w branży HoReCa zawsze trzeba być o krok przed konkurencją, śledzić najnowsze trendy i – jak w sporcie – zaskarbiać sympatię fanów. Trzeba też mieć świetną ekipę – dream team, który regularnie podnosi swoje umiejętności. I choć na co dzień w tej branży każdy zespół walczy o gusta klientów i próbuje pokonać konkurencję, to tym razem – na obecności na Targach HORECA® w Krakowie – wygrali wszyscy. Podobnie jak w latach ubiegłych w EXPO Kraków i w tym roku ofertę zaprezentowało niemal 400 wystawców z różnych stron świata!”

Na najważniejszym w Polsce wydarzeniu sektora gastronomicznego i hotelarskiego, jak co roku, nie mogło zabraknąć hotelarzy z wodzisławskiego Ekonomika! W tym roku uczniowie klasy 3THL wraz z opiekunami sprawdzali najnowszą ofertę sprzętów, urządzeń oraz propozycje wyposażenia dla hoteli i innych obiektów hotelarskich – od łóżek i bielizny pościelowej, poprzez nowoczesne systemy zarządzania hotelem, aż po kosmetyki hotelowe, sprzęt do sprzątania i chemię gospodarczą. Zgodnie z tegoroczną tematyką targów uczniowie mogli zobaczyć ogromną ilość nowoczesnych urządzeń gastronomicznych, jak i skosztować przygotowanych z ich pomocą potraw i napojów.

Tegoroczna edycja targów – bardzo bogata w wydarzenia, prezentacje i konkursy, pełna ciekawostek i nowości z pewnością zostanie na długo zapamiętana.

Dziękujemy opiekunom, panu Jacekowi Sędek i pani Lucynie Skrobot-Kubina, za relację i zapraszamy do przeczytania szerszej relacji i podsumowania zakończonych targów pod adresem: http://horeca.krakow.pl/pl/o-targach/podsumowanie-edycji-2018.html

 

wtorek, 04, grudzień 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projekt

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą