Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie

szkola

Wodzisław Śląski, dnia 24 kwietnia 2020 r.

„To nie koniec, to nawet nie jest początek końca,

to dopiero koniec początku!”.

Winston Churchill

DRODZY MATURZYŚCI,

Jest piątek, 24 kwietnia, minęła godzina 12.00, właśnie teraz rozpoczynalibyśmy wspólnie uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych, razem: Wasi rodzice, nauczyciele, wychowawcy, zaproszeni goście, a wśród nich Ci najważniejsi, czyli Wy! Taki był plan, a wszystko toczyłoby się według ustalonego programu, ale przecież życie tworzy własne scenariusze, a miarą dojrzałości jest umiejętność odnalezienia się w nowej rzeczywistości......

czytaj więcej...

 

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

niedziela, 11, czerwiec 2017

I TET i II THLT na lotnisku i w zamku

W dniu 8 czerwca grypa turystów z klasy I TET i II THLT odwiedziła jedną z atrakcji naszego województwa, jakim niewątpliwie jest zamek Ogrodzieniecki w Podzamczu.

Zwiedzający podziwiali nie tylko sam zamek, który na wszystkich zrobił ogromne wrażenie, ale również przepiękne okoliczne widoki.

Po opuszczeniu zamkowych murów udaliśmy się do kolejnego punktu wycieczki, którym było Lotnisko im. Jana Pawła II w Krakowie. Podczas pobytu na nowoczesnym i rozbudowanym lotnisku mogliśmy zapoznać się z zasadami jego funkcjonowania oraz zaznajomić się z przebiegiem odprawy biletowo-bagażowej i kontroli bezpieczeństwa. Zwiedzając ogólnodostępną część terminala poznaliśmy „ścieżkę pasażera” od momentu jego wejścia na lotnisko do mementu wejścia do samolotu. Możliwość poznania portu lotniczego z pewnością przyda się nie tylko przyszłym pracownikom branży turystycznej.

Zakończenie wycieczki odbyło się na tarasie widokowym, gdzie podziwialiśmy startujące i lądujące samoloty.

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Newy

 

niedziela, 11, czerwiec 2017

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą