Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie

szkola

Wodzisław Śląski, dnia 24 kwietnia 2020 r.

„To nie koniec, to nawet nie jest początek końca,

to dopiero koniec początku!”.

Winston Churchill

DRODZY MATURZYŚCI,

Jest piątek, 24 kwietnia, minęła godzina 12.00, właśnie teraz rozpoczynalibyśmy wspólnie uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych, razem: Wasi rodzice, nauczyciele, wychowawcy, zaproszeni goście, a wśród nich Ci najważniejsi, czyli Wy! Taki był plan, a wszystko toczyłoby się według ustalonego programu, ale przecież życie tworzy własne scenariusze, a miarą dojrzałości jest umiejętność odnalezienia się w nowej rzeczywistości......

czytaj więcej...

 

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

poniedziałek, 23, wrzesień 2019

III miejsce i dwa wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Fotograficznym
 "Chodź z nami - moja ścieżka do domu"

Jest nam niezwykle miło poinformować, że trzy uczennice z naszej szkoły zostały nagrodzone w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Chodź z nami – moja ścieżka do domu”.
Zofia Wróbel z klasy I THRN zajęła III miejsce, natomiast Kamila Jakubczyk z klasy III a TE i Agnieszka Toman z klasy IV a TE otrzymały wyróżnienia.  
Konkurs został zorganizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim.
20 września na Pikniku Edukacyjnym, który odbył się na boisku Zespołu Szkół Budowlanych w Wodzisławiu Śląskim, nasze uczennice odebrały dyplomy i nagrody.
Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 

poniedziałek, 23, wrzesień 2019

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą