Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

Informujemy, że w związku z utrzymującymi się upałami, do piątku, 14.06.2019r., w szkole będą skrócone lekcje: 30 minut lekcji + 5 minut przerwy.


Proszę przesłać wypełnioną informację wychowawcy klasy na adres a.musial@ekonomik.wodzislaw.pl do 14.06.2019r., do godziny 9:00.


poniedziałek, 20, maj 2019

IX Jastrzębskie Dyktando

8 czerwca 2019 r. odbędzie się IX Jastrzębskie Dyktando pod patronatem posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Krzysztofa Gadowskiego oraz Starosty Wodzisławskiego Leszka Bizonia.

Uczestnicy będą podzieleni na dwie kategorie wiekowe. Osoby dorosłe oraz młodzież (rocznik 2001 i starsze) będą się ubiegać o tytuły Jastrzębskiego Mistrza i Wicemistrzów Ortografii oraz Jastrzębskiego Mistrza Kaligrafii.

Dzieci i młodzież (rocznik 2002 i młodsze) powalczą o tytuł Jastrzębskiego Małego Mistrza i Małych Wicemistrzów Ortografii oraz Małego Mistrza Kaligrafii. Dyktando odbędzie się w kinie „Centrum” przy al. J.Piłsudskiego w Jastrzębiu Zdroju. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody (Mistrz Ortografii otrzyma 3200 zł w gotówce, a Mały Mistrz Ortografii - laptop.). 
Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.dyktando.jastrzebieonline.pl lub pod numerem telefonu 32 47 54 055, 509 890 544 (biuro poselskie).

 

poniedziałek, 20, maj 2019

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą