Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie


Testy Konkursu Wiedzy Informatyczno-Technicznej v. 2,0 można rozwiązywać od 11.03.2019 do 24.03.2019r. na stronie tutaj (dla zarejestrowanych uczestników)

czwartek, 22, listopad 2018

JESTEŚMY ZNOWU NA PODIUM !!!

20 listopada 2018 roku odbyła się VIII edycja Gry Miejskiej Fair Train w Katowicach. Ekonomik - jak co roku brał udział w podwójnej roli - jako współorganizator przygotowując jedna ze stacji oraz wystawiając druzyny startujące w grze.

Szkołę naszą reprezentowały dwie drużyny w składzie:

  1. Martyna Michalska klasa IIITH, Alicja Neuman klasa ITH, Artur Siedlaczek klasa IIITH pod opieką Pani Joanny Musioł

  2. Aleksandra Tomczyk, Laura Grzesik, Patryk Zimny z klasy IITH pod opieką Pani Edyty Bańczyk

Łącznie w grze wzięły udział 37 drużyny z całego województwa śląskiego. Uczniowie zdobywali punkty na 13 stacjach umiejscowionych w różnych miejscach Katowic, poruszając się z mapą. Na każdym punkcie zespół miał do wykonania zadanie praktyczne- nie zawsze proste oraz musiał wykazać się wiedzą teoretyczną związaną z celami zrównoważonego rozwoju. Nasza szkoła jako współorganizator miała do przygotowania stację numer 4 – obszar związany z czystą wodą i warunkami sanitarnymi. Odpowiedzialne za przygotowanie punktu były uczennice klasy IIITH oraz Wiktor z klasy IITH wraz z Panią Katarzyną Juraszek. Walka była bardzo zacięta, bo było o co walczyć. Uczniowie nasi spisali się na medal zajmując bardzo wysokie miejsca.

Trzecie miejsce wywalczyła drużyna w składzie Martyna Michalska klasa IIITH, Alicja Neuman klasa ITH, Artur Siedlaczek klasa IIITH pod opieką Pani Joanny Musioł. Druga – debiutująca drużyna w składzie Aleksandra Tomczyk, Laura Grzesik, Patryk Zimny z klasy IITH pod opieką Pani Edyty Bańczyk - też uplasowała się wysoko i bawiła się świetnie.

Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe, a drużyny, które stanęły na podium wyjadą na wycieczkę do Krasiejowa. Gratulujemy wszystkim i do zobaczenia za rok.

Autor: Joanna Musioł

 

czwartek, 22, listopad 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projekt

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą