Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie


Informacje dla maturzystów TUTAJ Nowe wiadomości


Na terenie szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa - proszę wyposażyć się w maseczki ochronne na czas egzaminów. Szkoła nie zapewnia zdającym maseczek.


W niedzielę 7 czerwca 2020 r. o godzinie 19:00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Msza Święta w intencji tegorocznych maturzystów.
Msza ta będzie również transmitowana na żywo. Dostęp możliwy przez stronę parafii.

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

piątek, 21, grudzień 2018

„Jak obyczaj każe stary...”

my również przychodzimy dzielić się radością, dobrem i wdzięcznością

A jako że czas świąt jest również czasem odwiedzin, postanowiliśmy pójść z wizytą do ludzi i firm zaangażowanych w życie naszej szkoły. Współpraca z tak szerokim i różnorodnym środowiskiem na rzecz promocji, wzmacniania i efektywności kształcenia zawodowego pozwala na wymianę doświadczeń, stanowi także inspirację zarówno dla szkoły, jak i jej uczniów. W bożonarodzeniowych życzeniach zawarte są podziękowania za wsparcie okazywane naszej szkole.

Ostatnie dni stały się również okazją do złożenia serdecznych życzeń bożonarodzeniowych, do podzielenia się refleksją na temat mijającego roku i wzajemnych relacji, przede wszystkim zaś były sposobnością do wyrażenia wdzięczności wobec lokalnych pracodawców, którzy zdecydowali się objąć swoim patronatem klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim, a co za tym idzie poświęcić czas i uwagę uczniom naszej szkoły, po to, by wzmocnić ich pozycję na rynku pracy i przyczynić się do osiągnięcia sukcesu zawodowego i osobistego.

Szanowni Państwo! Jest mi niezwykle miło, w tym wyjątkowym czasie, życzyć Państwu radości płynącej z dzielenia się opłatkiem w świątecznej i rodzinnej atmosferze, dobrego zdrowia oraz dalszej pomyślnej współpracy we wspieraniu wspólnych inicjatyw, mających budować zawodową perspektywę uczennic i uczniów Ekonomika - powiedziała dyrektor szkoły Pani Maria Lach. 

Życząc wzajemnie wesołych świąt i do siego roku, życzyliśmy też sobie nieustannego budowanie głębokich i dobrych relacji, doskonałej atmosfery współpracy, zaangażowania i osiągnięcia wspólnych celów.

 

piątek, 21, grudzień 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą