Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

EGZAMIN MATURALNY – SIERPIEŃ 2019

Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych, a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym: 1. część pisemna – 20 sierpnia 2019 r. (wtorek, godz. 9:00) 2. część ustna – 20-21 sierpnia 2019 r. (harmonogram ustalają dyrektorzy szkół) Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie do 11 lipca br. Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w  terminie poprawkowym. Oświadczenia należy składać w sekretariacie szkoły.


Lista podręczników dostępna jest tutaj. (Z uwagi na trwający proces dopuszczania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręczników do użytku szkolnego w nowych typach szkół, szkolny wykaz podręczników zostanie uzupełniony przed rozpoczęciem roku szkolnego)

czwartek, 02, maj 2019

Kurs internetowy "Filmoteka Szkolna. Akcja!" oraz Ogólnopolski Konkurs "Nakręć się!"

W ramach ogólnopolskiego projektu CEO - "Filmoteka Szkolna. Akcja!" realizowanego w bibliotece szkolnej, uczennice z koła multimedialnego wzięły udział w trzymiesięcznym kursie internetowym poszerzając swoją wiedzę z zakresu edukacji filmowej z wykorzystaniem technologii multimedialnych. W kursie udział wzięły: Katarzyna Soborak, Weronika Sosna, Aleksandra Cichy i Natalia Matera z klasy IV TH i IV b TG. W programie kursu uczestnicy realizowali tematy z historii kinematografii, analizy języka filmowego; poznali sztukę pisania recenzji filmowych, pisania scenariuszy filmowych oraz podstawy pracy z kamerą i montażem. Udział w kursie nie tylko wzbogacił wiedzę i umiejętności, ale również pozwolił na poznanie innych uczestników kursu z całej Polski, wymianę poglądów i wspólną realizację zadań.

Dodatkowo uczennice wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie "Nakręć się!". Konkurs polegał na napisaniu recenzji poświeconej wybranej produkcji filmowej z pakietu Filmoteki Szkolnej. Miło jest nam poinformować, że recenzja Oli Cichy z kl. IV b TG została pozytywnie oceniona przez jury konkursu i znalazła się w ścisłym finale, a także została opublikowana na stronie internetowej Filmoteki Szkolnej. Ola napisała recenzję filmu "Defilada" w reżyserii Andrzeja Fidyka.

Gratulujemy sukcesu!

 

czwartek, 02, maj 2019

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą