Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

Proszę przesłać wypełnioną informację wychowawcy klasy na adres a.musial@ekonomik.wodzislaw.pl do 13.12.2019r., do godziny 8:00.

Uwaga! Terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.
Prosimy uczniów oraz absolwentów o zapoznanie się z terminami i godzinami egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie – sesja styczeń - luty 2020r.
Szczegółowy harmonogram egzaminów znajduje się na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie uczniowskim. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące egzaminu dostępne są także w sekretariacie uczniowskim.
Osoby przystępujące do egzaminu proszone są o zgłoszenie się co najmniej 30 min. przed terminem rozpoczęcia egzaminu. Na egzamin należy zabrać dokument potwierdzający tożsamość a także przybory wymienione w komunikacie dyrektora OKE.

piątek, 09, listopad 2018

Lekcje podstaw przedsiębiorczości z OHP

W dniu 8 listopada 2018 roku uczniowie klas 1aTE i 1TGP w ramach godzin z podstaw przedsiębiorczości uczestniczyli w zajęciach przeprowadzonych przez pracowników Ośrodka Szkolenia Zawodowego Ochotniczych Hufców Pracy w Wodzisławiu Śląskim.

Celem lekcji było przygotowanie młodzieży do wejścia na rynek pracy i planowania kariery zawodowej. Spotkanie zostało podzielone na dwie części - wykładową oraz warsztatową. Zaproszeni goście zapoznali uczniów z działalnością Młodzieżowego Centrum Kariery, które na terenie naszego powiatu ma siedzibę w Pszowie, a także Punktem Pośrednictwa Pracy zlokalizowanego w Wodzisławiu Śląskim. Dużym zainteresowaniem cieszyła się część ćwiczeniowa lekcji, w trakcie której młodzież w małych grupach kształciła umiejętności i postawy niezbędne do efektywnego poruszania się po rynku pracy oraz brała udział w badaniu ankietowym na temat własnych zainteresowań i uzdolnień zawodowych.

Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do korzystania z nowoczesnych i całkowicie bezpłatnych form poradnictwa i informacji zawodowej zaoferowanych przez wskazane podmioty działające w Powiecie Wodzisławskim.

Autor: Michalina Cofór 

piątek, 09, listopad 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą