Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

Informujemy, że w związku z utrzymującymi się upałami, do piątku, 14.06.2019r., w szkole będą skrócone lekcje: 30 minut lekcji + 5 minut przerwy.


Proszę przesłać wypełnioną informację wychowawcy klasy na adres a.musial@ekonomik.wodzislaw.pl do 14.06.2019r., do godziny 9:00.


poniedziałek, 24, grudzień 2018

Miasto Betlejem potrzebuje cudu...

Pod takim hasłem uczennice i uczniowie klas pierwszych THL i TGP przygotowali akademię bożonarodzeniową. Stworzyli oni przestrzeń do refleksji nad sobą, zdrowiem, miłosierdziem, słabszymi i potrzebującymi. Wszystkim tym myślom towarzyszyły dźwięki i słowa tradycyjnych kolęd i pastorałek. Również Pani dyrektor nawiązała do potrzeb świątecznej i końcoworocznej rewizji oczekiwań, celów, planów i podjętych działań.

Piątkowe uroczystości stały się także okazją do przywołania niedawnego sukcesu naszej uczennicy. Patrycja Mandera otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów, z czego jesteśmy niesamowicie dumni, a wyróżnionej życzymy kolejnych sukcesów.

Z kolei, nauczyciel języka polskiego, Pan Ryszard Wolny wręczył nagrody zwycięzcom wewnątrzszkolnego konkursu ortograficznego.

Dzisiejszy dzień kończymy kolędą „Bóg się rodzi...”, odśpiewując ją ponownie przy wigilijnym stole, pomyślmy o wszystkich tych, którzy z jakichś powodów zostali sami, schorowani, nieszczęśliwi. Podzielmy się ciepłem i dobrymi życzeniami, bo przecież miasto Betlejem potrzebuje cudu..

 

poniedziałek, 24, grudzień 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą