Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

Uwaga! Terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.
Prosimy uczniów oraz absolwentów o zapoznanie się z terminami i godzinami egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie – sesja styczeń - luty 2020r.
Szczegółowy harmonogram egzaminów znajduje się na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie uczniowskim. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące egzaminu dostępne są także w sekretariacie uczniowskim.
Osoby przystępujące do egzaminu proszone są o zgłoszenie się co najmniej 30 min. przed terminem rozpoczęcia egzaminu. Na egzamin należy zabrać dokument potwierdzający tożsamość a także przybory wymienione w komunikacie dyrektora OKE.

piątek, 16, listopad 2018

Narodowy Bank Polski z warsztatami w Ekonomiku

Ekonomiści, również z Zespołu Szkół Ekonomicznych, doskonale rozumieją wartość pieniędzy i niezwykle cenią sobie rozmowy o nich z bankowymi specjalistami.  Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ciekawych i intrygujących warsztatach eksperckich, dzięki którym przenieśli się w świat pieniądza wirtualnego i realnego.  

Pan Bartosz Łuczywo pracownik NBP Oddział Katowice w interesujący sposób przedstawił zadania NBP, operacje otwartego rynku, a przede wszystkim młodzież dowiedziała się, jak produkuje się pieniądze, co znajduje się w skarbcu NBP i jak sprawdzić autentyczność banknotów i monet. Uczniowie mogli przyjrzeć się zabezpieczeniom banknotów, dowiedzieli się, jak można ustrzec się przed fałszywymi banknotami i co zrobić, gdy taki banknot wpadnie nam w ręce. Równie ciekawa była dyskusja na temat zniszczonych banknotów, w czasie której uczestnicy dowiedzieli się, co należy zrobić, aby wymienić taki pieniądz na nowy, no i jaką kwotę można otrzymać w NBP za zniszczoną walutę.  
 

Dziękujemy!

Autor: Ekonomista

 

piątek, 16, listopad 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą