Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

Proszę przesłać wypełnioną informację wychowawcy klasy na adres a.musial@ekonomik.wodzislaw.pl do 13.12.2019r., do godziny 8:00.

Uwaga! Terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.
Prosimy uczniów oraz absolwentów o zapoznanie się z terminami i godzinami egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie – sesja styczeń - luty 2020r.
Szczegółowy harmonogram egzaminów znajduje się na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie uczniowskim. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące egzaminu dostępne są także w sekretariacie uczniowskim.
Osoby przystępujące do egzaminu proszone są o zgłoszenie się co najmniej 30 min. przed terminem rozpoczęcia egzaminu. Na egzamin należy zabrać dokument potwierdzający tożsamość a także przybory wymienione w komunikacie dyrektora OKE.

poniedziałek, 19, listopad 2018

Nie ma lepszej praktyki niż ta poparta sukcesami. Warsztaty w POL–EKO APARATURA SP.J.

O walorach edukacji wspieranej przez pracodawców sukcesywnie przekonują się kolejni uczniowie, biorący udział w warsztatach i zajęciach organizowanych przez lokalnych przedsiębiorców. 

19 listopada uczniowie klasy I TIF uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do firmy POL–EKO APARATURA SP.J., która sprawuje patronat nad klasą i wspiera ją w kształceniu kompetencji i umiejętności zawodowych. Firma oferuje profesjonalne urządzenia termostatyczne, meble laboratoryjne oraz wyposażenie laboratoriów i przemysłu zaprojektowane zgodnie z wytycznymi polskich i europejskich norm, wyprodukowane przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na światowych rynkach.  

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z profilem firmy, a także zwiedzili hale produkcyjne, park maszynowy, serwerownie i stanowiska projektantów. Przedstawiciele spółki przygotowali dla naszych uczniów prezentację dotyczącą produktów i usług oferowanych przez POL-EKO APARATURA SP.J., a także przedstawili stanowiska pracy informatyków. Na zakończenie uczniowie wzięli udział w warsztatach z zakresu kreatywności. 

Dziękujemy za pomoc w kształceniu młodych specjalistów informatyków.

Autor: Aleksandra Bienias

 

poniedziałek, 19, listopad 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą