Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie

szkola

Wodzisław Śląski, dnia 24 kwietnia 2020 r.

„To nie koniec, to nawet nie jest początek końca,

to dopiero koniec początku!”.

Winston Churchill

DRODZY MATURZYŚCI,

Jest piątek, 24 kwietnia, minęła godzina 12.00, właśnie teraz rozpoczynalibyśmy wspólnie uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych, razem: Wasi rodzice, nauczyciele, wychowawcy, zaproszeni goście, a wśród nich Ci najważniejsi, czyli Wy! Taki był plan, a wszystko toczyłoby się według ustalonego programu, ale przecież życie tworzy własne scenariusze, a miarą dojrzałości jest umiejętność odnalezienia się w nowej rzeczywistości......

czytaj więcej...

 

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

czwartek, 14, maj 2020

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Od 8 do 15 maja świętujemy Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Z tej okazji na naszym bibliotecznym blogu prezentujemy cykl najpiękniejszych bibliotek z całego świata. Łącznie dwadzieścia zjawiskowych bibliotek, które urzekają: wyjątkową architekturą, skarbnicą zbiorów, bogactwem historii i zachwycającym klimatem. Od historycznej Aleksandrii po nowoczesną bibliotekę w Stuttgarcie. Od „Lasu książek” w Tokyo po „Barokową perłę” Pragi. Zapraszamy na wirtualny spacer.

Trinity College Library

Central Library of Kansas

Stuttgard City Library

National Library of France

 

czwartek, 14, maj 2020

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą