Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

wtorek, 29, maj 2018

Padł rekord!

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i przedstawiciele klubu Awi.fit&style uczestniczyli w próbie ustanowienia Nowego Rekordu Polski na "NAJDŁUŻSZY DYSTANS W BUTACH KANGOO W SZTAFECIE".

Impreza, odbyła się 29 maja 2018 r. na Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu Śląskim. Gdy wybiła godzina 8.05 młodzież Ekonomika rozpoczęła pokonywać pierwszą pętlę na stadionie MOSiR-u. W tym dniu nie zabrakło słonecznej pogody. Każdy z 57 uczestników pokonał pętlę wielokrotnie.
W sumie obiegli oni stadion 148 razy. Wśród nich byli tacy sportowcy, którzy pokonali po 14 okrążeń. A byli to: Wojciech Waideman oraz Natalia Skupień. Zabawa sprawiła uczestnikom wiele radości. Poza tym można było spotkać się z innymi sportowcami, porozmawiać, pośmiać się i stworzyć kilka plakatów. A wszystko to na świeżym powietrzu przy skocznej muzyce. Sukces murowany. Młodzież walczyła do nadejścia czarnych chmur, zwiastujących burzę. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo uczestników, ale po ustanowieniu całkiem niezłego rekordu w butach Kangoo 60 km 265 m, przerwaliśmy. Każdy jednak mógł spróbować swoich sił. Wszystkim udało się ukończyć okrążenia i co najważniejsze padł rekord.

Dzięki uprzejmości Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pana Bogdana Bojko został nam udostępniony stadion i nagłośnienie, a dzięki firmie Personal Best mieliśmy profesjonalny pomiar długości i czasu. A wszystko to nieodpłatnie. Z dobroci serca i chęci promowania aktywnego stylu życia.

Teraz kompletujemy dokumenty, montujemy film, zdjęcia przypisujemy osobom i wysyłamy wszystko do Biura Rekordów Polski do Poznania. Czekamy na ich decyzje, która pojawi się tuż przed zakończeniem roku szkolnego. Miejmy nadzieję, że będzie pozytywna, bo napracowaliśmy się fizycznie bardzo. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie!

Biuro naszego Rekordu: Natalia Mężyk, Natalia Gatnar, Monika Sperka

DJ: Jakub Celary, Tomasz Wodecki, Szymon Głomski

Kamera: Sabina Kowol, Debora Drescher, Paweł Olbryś

Mikrofon: Anna Błońska i przyjaciele :)

Autor: Alicja Różak

 

wtorek, 29, maj 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projekt

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male