Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

Uwaga! Terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.
Prosimy uczniów oraz absolwentów o zapoznanie się z terminami i godzinami egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie – sesja styczeń - luty 2020r.
Szczegółowy harmonogram egzaminów znajduje się na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie uczniowskim. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące egzaminu dostępne są także w sekretariacie uczniowskim.
Osoby przystępujące do egzaminu proszone są o zgłoszenie się co najmniej 30 min. przed terminem rozpoczęcia egzaminu. Na egzamin należy zabrać dokument potwierdzający tożsamość a także przybory wymienione w komunikacie dyrektora OKE.

niedziela, 18, listopad 2018

Warsztaty gastronomiczne na słodko

W dniu 16.11.2018r. grupa z klasy IIITG wraz z opiekunem gościła w ramach „Tygodnia przedsiębiorczości” młodsze koleżanki i kolegów z SP 9. Młodzież wspólnie przygotowywała budyń śmietankowy, galaretkę tęczową, kisiel z jabłkami, zapiekankę z kaszy manny z bananami, szyszki z ryżu preparowanego i ciasteczka owsiane. Większość produktów do gotowania ufundowała firma „Agro - Wodzisław Sp. Z o. o.” Sp.k. Wszyscy spędzili miłe chwile podczas wspólnego gotowania, co można zobaczyć na zdjęciach w galerii. Młodsi uczniowie mogli dowiedzieć się dużo o funkcjonowaniu i kierunkach kształcenia w naszej szkole.

Dziękujemy firmie z Wodzisławia Śl. za ciągłe wspieranie naszych działań szkolnych i możliwość korzystania z ich produktów na lekcjach i przy okazji imprez szkolnych!

Autor: Judyta Lamża

 

niedziela, 18, listopad 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą