Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

Egzamin maturalny w terminie poprawkowym (w części pisemnej i ustnej) odbędzie się 20 sierpnia 2019 r. w siedzibie szkoły. Egzaminy rozpoczynają się o godz. 9.00. Prosi się zdających część pisemną o przybycie na egzamin pół godziny przed rozpoczęciem egzaminu. Szczegółowy harmonogram dostępny jest w sekretariacie uczniowskim szkoły. Wejście zdającego na salę egzaminacyjną jest za okazaniem dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Przypominam, że na egzaminie obowiązują materiały i przybory pomocnicze wymienione w Komunikacie dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 20 sierpnia 2018 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający na egzaminie ósmoklasisty, egzaminie gimnazjalnym i egzaminie maturalnym w 2019 roku.


Egzaminy poprawkowe dla uczniów odbędą się w dniach 26 - 27 sierpnia 2019 r. Harmonogram egzaminów dostępny jest w sekretariacie uczniowskim szkoły.


Lista podręczników dostępna jest tutaj. (Z uwagi na trwający proces dopuszczania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręczników do użytku szkolnego w nowych typach szkół, szkolny wykaz podręczników zostanie uzupełniony przed rozpoczęciem roku szkolnego)

niedziela, 18, listopad 2018

Warsztaty gastronomiczne na słodko

W dniu 16.11.2018r. grupa z klasy IIITG wraz z opiekunem gościła w ramach „Tygodnia przedsiębiorczości” młodsze koleżanki i kolegów z SP 9. Młodzież wspólnie przygotowywała budyń śmietankowy, galaretkę tęczową, kisiel z jabłkami, zapiekankę z kaszy manny z bananami, szyszki z ryżu preparowanego i ciasteczka owsiane. Większość produktów do gotowania ufundowała firma „Agro - Wodzisław Sp. Z o. o.” Sp.k. Wszyscy spędzili miłe chwile podczas wspólnego gotowania, co można zobaczyć na zdjęciach w galerii. Młodsi uczniowie mogli dowiedzieć się dużo o funkcjonowaniu i kierunkach kształcenia w naszej szkole.

Dziękujemy firmie z Wodzisławia Śl. za ciągłe wspieranie naszych działań szkolnych i możliwość korzystania z ich produktów na lekcjach i przy okazji imprez szkolnych!

Autor: Judyta Lamża

 

niedziela, 18, listopad 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą