Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

Proszę przesłać wypełnioną informację wychowawcy klasy na adres a.musial@ekonomik.wodzislaw.pl do 13.12.2019r., do godziny 8:00.

Uwaga! Terminy egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.
Prosimy uczniów oraz absolwentów o zapoznanie się z terminami i godzinami egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie – sesja styczeń - luty 2020r.
Szczegółowy harmonogram egzaminów znajduje się na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie uczniowskim. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące egzaminu dostępne są także w sekretariacie uczniowskim.
Osoby przystępujące do egzaminu proszone są o zgłoszenie się co najmniej 30 min. przed terminem rozpoczęcia egzaminu. Na egzamin należy zabrać dokument potwierdzający tożsamość a także przybory wymienione w komunikacie dyrektora OKE.

piątek, 07, czerwiec 2019

Warsztaty ze Śląską Wyższa Szkołą Medyczną w Katowicach

Grupa gastronomów z klasy I i II TG w czwartek brała udział w warsztatach kulinarnych, w ramach projektu z Europejskiego Funduszu Społecznego;  „Wiedza, rozwój, zdrowie - warsztaty edukacyjne dla młodzieży - Trzecia Misja  Uczelni”. Nasza szkoła współpracuje z beneficjentem działań Śląską Wyższa Szkołą Medyczną w Katowicach. Co roku bierzemy udział w pokazach kuchni molekularnej prowadzonych przez szefa kuchni Łukasza Konika. Tym razem uczniowie mieli okazję spotkać się z dietetykiem Oliwią Płaczek i wspólnie przygotować smaczne potrawy m.in.: szaszłyki z polędwicy wieprzowej oraz piersi z  indyka z paprykę i szalotką z lubczykiem i tymiankiem, sałatka z rucoli, młodego szpinaku, arbuza, mięty, sera fety oraz na deser pudding chia na jogurcie naturalnym  z dodatkiem arbuza i borówki amerykańskiej . Uczestniczki warsztatów przygotowywały potrawy zdrowe i idealne na letnie spotkania.

Było pysznie!

Dziękujemy za ciekawe spotkanie i czekamy na następne 17.06.2019r.

piątek, 07, czerwiec 2019

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą