Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie


Informacje dla maturzystów TUTAJ Nowe wiadomości


Na terenie szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa - proszę wyposażyć się w maseczki ochronne na czas egzaminów. Szkoła nie zapewnia zdającym maseczek.


W niedzielę 7 czerwca 2020 r. o godzinie 19:00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Msza Święta w intencji tegorocznych maturzystów.
Msza ta będzie również transmitowana na żywo. Dostęp możliwy przez stronę parafii.

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

piątek, 07, czerwiec 2019

Warsztaty ze Śląską Wyższa Szkołą Medyczną w Katowicach

Grupa gastronomów z klasy I i II TG w czwartek brała udział w warsztatach kulinarnych, w ramach projektu z Europejskiego Funduszu Społecznego;  „Wiedza, rozwój, zdrowie - warsztaty edukacyjne dla młodzieży - Trzecia Misja  Uczelni”. Nasza szkoła współpracuje z beneficjentem działań Śląską Wyższa Szkołą Medyczną w Katowicach. Co roku bierzemy udział w pokazach kuchni molekularnej prowadzonych przez szefa kuchni Łukasza Konika. Tym razem uczniowie mieli okazję spotkać się z dietetykiem Oliwią Płaczek i wspólnie przygotować smaczne potrawy m.in.: szaszłyki z polędwicy wieprzowej oraz piersi z  indyka z paprykę i szalotką z lubczykiem i tymiankiem, sałatka z rucoli, młodego szpinaku, arbuza, mięty, sera fety oraz na deser pudding chia na jogurcie naturalnym  z dodatkiem arbuza i borówki amerykańskiej . Uczestniczki warsztatów przygotowywały potrawy zdrowe i idealne na letnie spotkania.

Było pysznie!

Dziękujemy za ciekawe spotkanie i czekamy na następne 17.06.2019r.

piątek, 07, czerwiec 2019

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą