Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

EGZAMIN MATURALNY – SIERPIEŃ 2019

Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych, a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym: 1. część pisemna – 20 sierpnia 2019 r. (wtorek, godz. 9:00) 2. część ustna – 20-21 sierpnia 2019 r. (harmonogram ustalają dyrektorzy szkół) Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie do 11 lipca br. Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w  terminie poprawkowym. Oświadczenia należy składać w sekretariacie szkoły.


Lista podręczników dostępna jest tutaj. (Z uwagi na trwający proces dopuszczania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręczników do użytku szkolnego w nowych typach szkół, szkolny wykaz podręczników zostanie uzupełniony przed rozpoczęciem roku szkolnego)

piątek, 26, kwiecień 2019

Wielki sukces uczennicy Ekonomika w Konkursie recytatorskim

W miniony piątek, 5 kwietnia 2019 roku, trójka uczniów reprezentowała Zespół Szkół Ekonomicznych i Powiat wodzisławski w Przeglądzie Regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Bielsku Białej. Z pięknymi recytacjami wystąpiły Aneta Pawliczek i Magda Bąk a Mikołaj Wąsek w kategorii poezji śpiewanej.Prawdziwy sukces odniosła Aneta - uczennica kl. III a TE zdobywając I miejsce w kategorii - wywiedzione ze słowa. Jej brawurowy występ zaowocował sukcesem tym większym, że jury nie przyznało w tej kategorii ani II, ani III miejsca jedynie wyróżnienie. Aneta powalczy w kolejnym, już przedostatnim etapie tegorocznej edycji Konkursu, tym razem w przeglądach wojewódzkich w Częstochowie. Od trzech lat opiekunem artystycznym i jednocześnie nauczycielką języka polskiego uzdolnionej uczennicy, która zdobywała już laury w różnych konkursach na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim, jest p.Halina Lapawa. Gratulujemy i kibicujemy dalej. 

piątek, 26, kwiecień 2019

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą