Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie


Informacje dla maturzystów TUTAJ Nowe wiadomości


Na terenie szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa - proszę wyposażyć się w maseczki ochronne na czas egzaminów. Szkoła nie zapewnia zdającym maseczek.


W niedzielę 7 czerwca 2020 r. o godzinie 19:00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Msza Święta w intencji tegorocznych maturzystów.
Msza ta będzie również transmitowana na żywo. Dostęp możliwy przez stronę parafii.

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

środa, 24, październik 2018

Zabawa z przyjaciółmi??? Zawsze!!! 

Przyjaciel staje się fragmentem naszej biografii, jak data urodzenia, pierwsza szkoła czy imiona rodziców

J.L.Wiśniewski 

 

Prawdziwa siła człowieka wyraża się w byciu, relacji i uczestniczeniu w życiu innego człowieka. Taką lekcją uważności są z pewnością inicjatywy naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu. 

Dziś młodzież naszej szkoły wspólnie z opiekunką zorganizowali zajęcia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnym w Wodzisławiu Śląskim. Tematem przewodnim spotkania była jesień, ale nie zabrakło bajek i wierszy lubianych przez najmłodszych. Uczniowie pomagali królewnie Śnieżce, wyruszyli w podróż lokomotywą oraz wzięli udział w zawodach sportowych Smerfy kontra Gargamel. Zajęcia przyniosły wiele radości naszym małym przyjaciołom, ale również nam. A przecież o to chodzi!  

Kolejne spotkanie odbędzie się w grudniu.

Autor: Aleksandra Bienias

 

środa, 24, październik 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą