Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

EGZAMIN MATURALNY – SIERPIEŃ 2019

Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych, a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym: 1. część pisemna – 20 sierpnia 2019 r. (wtorek, godz. 9:00) 2. część ustna – 20-21 sierpnia 2019 r. (harmonogram ustalają dyrektorzy szkół) Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie do 11 lipca br. Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w  terminie poprawkowym. Oświadczenia należy składać w sekretariacie szkoły.


Lista podręczników dostępna jest tutaj. (Z uwagi na trwający proces dopuszczania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręczników do użytku szkolnego w nowych typach szkół, szkolny wykaz podręczników zostanie uzupełniony przed rozpoczęciem roku szkolnego)

środa, 24, październik 2018

Zabawa z przyjaciółmi??? Zawsze!!! 

Przyjaciel staje się fragmentem naszej biografii, jak data urodzenia, pierwsza szkoła czy imiona rodziców

J.L.Wiśniewski 

 

Prawdziwa siła człowieka wyraża się w byciu, relacji i uczestniczeniu w życiu innego człowieka. Taką lekcją uważności są z pewnością inicjatywy naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu. 

Dziś młodzież naszej szkoły wspólnie z opiekunką zorganizowali zajęcia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnym w Wodzisławiu Śląskim. Tematem przewodnim spotkania była jesień, ale nie zabrakło bajek i wierszy lubianych przez najmłodszych. Uczniowie pomagali królewnie Śnieżce, wyruszyli w podróż lokomotywą oraz wzięli udział w zawodach sportowych Smerfy kontra Gargamel. Zajęcia przyniosły wiele radości naszym małym przyjaciołom, ale również nam. A przecież o to chodzi!  

Kolejne spotkanie odbędzie się w grudniu.

Autor: Aleksandra Bienias

 

środa, 24, październik 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą