Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie

szkola

Wodzisław Śląski, dnia 24 kwietnia 2020 r.

„To nie koniec, to nawet nie jest początek końca,

to dopiero koniec początku!”.

Winston Churchill

DRODZY MATURZYŚCI,

Jest piątek, 24 kwietnia, minęła godzina 12.00, właśnie teraz rozpoczynalibyśmy wspólnie uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych, razem: Wasi rodzice, nauczyciele, wychowawcy, zaproszeni goście, a wśród nich Ci najważniejsi, czyli Wy! Taki był plan, a wszystko toczyłoby się według ustalonego programu, ale przecież życie tworzy własne scenariusze, a miarą dojrzałości jest umiejętność odnalezienia się w nowej rzeczywistości......

czytaj więcej...

 

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, 20, czerwiec 2017

Śląskie Smaki 2017

Po raz siódmy wzięliśmy udział w tym rozległym na całe województwo konkursie kulinarnym i po raz kolejny zajęliśmy I miejsce. Kacper Luleczko i Wiktoria Warzeszka z III b TG wygotowali to zaszczytne miejsce na podium przygotowując: gołąbka z kaszą orkiszową w sosie z leśnych grzybów, zupę ze skorzonery z kaczymi kuleczkami oraz policzki wieprzowe z puree ziemniaczanym i warzywami.

W tym roku konkurs odbył się 11 czerwca w Koszęcinie w kompleksie Pałacowo-Parkowym, siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Tekst i zdjęcia: Monika Wszołek

 

wtorek, 20, czerwiec 2017

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą