Zebrania śródokresowe rodziców -> informacje


Cieszymy się ogromnie z wyjątkowego osiągnięcia dwójki naszych utalentowanych uczniów. Julianna Jechna i Adam Wyrembak zakwalifikowali się do prestiżowego etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Turystyce (OWoT). To nie lada sukces!

Julianna i Adam wywalczyli sobie możliwość udziału w etapie centralnym XI edycji OWoT, który odbędzie się w dniach 3-6 kwietnia 2024 roku w malowniczym Łowiczu. To wyjątkowe wydarzenie gromadzi najlepszych uczestników z całego kraju, tworząc atmosferę rywalizacji i wymiany wiedzy.

Olimpiada Wiedzy o Turystyce to nie tylko test umiejętności, ale również okazja do spotkania z pasjonatami podróży i eksploracji. Uczniowie będą mieli szansę zmierzyć się z trudnymi pytaniami z zakresu geografii, historii, kultury oraz zagadnień praktycznych związanych z turystyką.

Pragniemy podkreślić, że to nie tylko sukces uczniów, ale także dowód na wysoki poziom nauczania w naszej szkole oraz zaangażowanie nauczycieli, którzy przygotowują młodzież do udziału w tego typu konkursach.

Przyszłym technikom turystyki życzymy wielu sukcesów podczas etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Mamy pełne przekonanie, że nasza reprezentacja będzie godnie reprezentować szkołę, region i wszystkich swoich współuczestników.

Zachęcamy również całą społeczność szkolną do śledzenia wydarzeń związanych z Olimpiadą oraz wspierania naszych utalentowanych uczniów.

 Zdjęcie z Olimpiady

 Zdjęcie z Olimpiady

 Zdjęcie z Olimpiady


Ekonomik kafelek ramka mala

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

logo gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Blog biblioteki miniaturkaLogoNPRCz 455W

Tablica rzadowa

 Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą