Zebrania śródokresowe rodziców -> informacje


Uczniowie klas III TER i IV ATEN o kierunku technik ekonomista i technik rachunkowości uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych wspólnie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach. Naszymi gośćmi byli dr inż. Tomasz Zieliński, prof. UE, który przeprowadził zajęcia nt. „Ekonomia, a współczesne zjawiska gospodarcze”, prelekcja połączona została z ciekawym quizem z nagrodami oraz dr Ewa Wójcik, która przeprowadziła wykład w języku angielskim na temat rynku pracy.

Te wartościowe i świetne zajęcia pokazały naszym uczniom, że warto się rozwijać, zgłębiać tajniki zjawisk ekonomicznych oraz uczyć się języków obcych. Wykład w języku obcym był nie lada gratką dla naszych uczniów.

Dziękujemy za poświęcony czas i super spotkanie.

Wykład o ekonomii

Wykład o ekonomii

Wykład o ekonomii

Wykład o ekonomii

Wykład o ekonomii

Wykład o ekonomii

Wykład o ekonomii

Wykład o ekonomii

Wykład o ekonomii

 

 

 


Ekonomik kafelek ramka mala

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

logo gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Blog biblioteki miniaturkaLogoNPRCz 455W

Tablica rzadowa

 Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą