Zebrania śródokresowe rodziców -> informacje


Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy okazali mi wsparcie i pomoc podczas mojej choroby. Wasze miłe gesty, dobre słowa i gotowość do pomocy naprawdę mnie wzruszyły i dodają mi sił w trudnych chwilach.

Nie mam słów, by wyrazić jak bardzo cenię Wasze wsparcie. Wasze miłe słowa, modlitwy, gotowość do pomocy oraz czynne zaangażowanie sprawiły, że czułam się nie tylko wspierana, ale także otoczona ogromną miłością i życzliwością. Wasza empatia, życzliwość i troska są dla mnie jak promień światła w mroku, przypominając mi, że nie jestem sama i że zawsze mogę liczyć na Wasze wsparcie.

Dziękuję za każdą nutę, która brzmiała na scenie, za każde serce, które otworzyło się na potrzeby innych, za każdą osobę, która wzięła udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wasze działania pokazały, że siła wspólnoty potrafi zdziałać cuda i sprawić, że nawet najtrudniejsze chwile stają się łatwiejsze do zniesienia.

Jestem głęboko wzruszona Waszą życzliwością, hojnością i gotowością do pomocy. Wasza solidarność i empatia naprawdę mnie poruszyły i dodały mi sił do walki. Niech to wydarzenie będzie przypomnieniem, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach nie jesteśmy sami, a wsparcie i miłość otaczają nas ze wszystkich stron.

Z największą wdzięcznością

~ Nadia Bem ~

 


Ekonomik kafelek ramka mala

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

logo gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Blog biblioteki miniaturkaLogoNPRCz 455W

Tablica rzadowa

 Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą