„Übung macht den Meister” - „Trening czyni mistrza” w dniu 25 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs przysłów niemieckich. Uczniowie mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę, pisząc test ze znajomości wybranych i przygotowanych przez nauczycieli języka niemieckiego przysłów. Konkurs był skierowany do uczniów klas 1-4 Technikum. Został przygotowany przez nauczycieli języka niemieckiego: Magdalenę Ostrowską, Aleksandrę Kowol-Krasnowską i Lucynę Skrobot-Kubinę.

I miejsce w konkursie zajęła Anna Nachrebecka z klasy 2RE, II miejsce zajęła Emilia Królikowska z klasy 2RE, III miejsce zajęła Karolina Kuczera z klasy 3AR. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu.

Dla naszych uczniów był to nie tylko sprawdzian wiedzy, ale także okazja do podkreślenia wartości systematycznej pracy i dążenia do doskonałości. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz gratulujemy zwycięzcom.

Niech motto „Übung macht den Meister” będzie dla nas wszystkich inspiracją do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Zdjęcie z konkursu

Zdjęcie z konkursu

Zdjęcie z konkursu

Zdjęcie z konkursu

Zdjęcie z konkursu

Zdjęcie z konkursu

 

 

 


Ekonomik kafelek ramka mala

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

logo gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Blog biblioteki miniaturkaLogoNPRCz 455W

Tablica rzadowa

 Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą