Życzenia udanych wakacji

"Powiedz mi, a zapomnę. Naucz mnie, a może zapamiętam. Zaangażuj mnie, a nauczę się." – Benjamin Franklin

Z dumą informujemy, że od poniedziałku nauczycielka naszej szkoły Pani Iwona Cesarz, na zaproszenie e+Akademie z Lichtensteinu, bierze udział w spotkaniu koordynatorów projektów unijnych pod hasłem „Ecological Sustainability Project Management in Erasmus+”.

Głównym celem spotkania jest wdrażanie „zielonych praktyk” w projektach Erasmus+.

W ramach tego wydarzenia omawiane będą strategie i działania mające na celu zwiększenie ekologicznej świadomości oraz zrównoważonego rozwoju w programach edukacyjnych. Nasza szkoła, zaangażowana w ideę ochrony środowiska, nie tylko zdobywa nowe doświadczenia, ale również przyczynia się do szerzenia proekologicznych inicjatyw wśród uczniów.

Let's go green!!! Razem uczmy się, angażujemy i dbajmy o naszą planetę.

Zdjęcie ze spotkania

Zdjęcie ze spotkania

Zdjęcie ze spotkania


Ekonomik kafelek ramka mala

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

logo gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Blog biblioteki miniaturkaLogoNPRCz 455W

Tablica rzadowa

 Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą