Życzenia udanych wakacji

Koniec roku szkolnego to zawsze czas refleksji nad minionymi miesiącami oraz snucia planów na przyszłość. Już teraz, w czerwcu, zaczynamy myśleć o nadchodzącym roku szkolnym 2024/2025. Przygotowania ruszyły pełną parą, a szczególnie aktywnie działa Samorząd Uczniowski, który został wybrany przez Was 5 czerwca.

Nowo wybrany Samorząd Uczniowski będzie pracował w poszerzonym składzie przez kolejne dwa lata. Przedstawiamy członków Samorządu oraz ich funkcje:

  • Przewodniczący: Maksymilian Kołek
  • Wiceprzewodniczący i przewodniczący sekcji medialnej: Dominik Kowal
  • Sekretarz i przewodniczący sekcji sportowej: Szymon Bęben
  • Przewodnicząca sekcji organizacyjnej: Wiktoria Honisz
  • Przewodnicząca sekcji charytatywnej: Natalia Warsz

Każdy z członków Samorządu ma już plany i pomysły na działania, które uczynią naszą szkołę jeszcze lepszym miejscem do nauki i rozwoju.

Maksymilian Kołek, jako przewodniczący, zamierza skupić się na integracji uczniów oraz wspieraniu inicjatyw uczniowskich. Dominik Kowal, jako wiceprzewodniczący i przewodniczący sekcji medialnej, planuje zintensyfikować komunikację poprzez szkolne media, aby każdy uczeń miał łatwy dostęp do najważniejszych informacji i mógł aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły.

Szymon Bęben, nasz sekretarz i przewodniczący sekcji sportowej, ma na celu promowanie aktywności fizycznej oraz organizowanie różnorodnych wydarzeń sportowych. Z kolei Wiktoria Honisz, przewodnicząca sekcji organizacyjnej, będzie odpowiadać za organizację szkolnych wydarzeń i uroczystości, dbając o to, aby były one nie tylko dobrze zorganizowane, ale też angażujące i inspirujące. Natalia Warsz, przewodnicząca sekcji charytatywnej, ma zamiar kontynuować i rozwijać działania na rzecz potrzebujących, organizując różne akcje charytatywne i zbiórki, które już teraz cieszą się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów.

Nowy Samorząd Uczniowski z niecierpliwością oczekuje na rozpoczęcie swoich działań i już teraz zbiera pomysły oraz propozycje od uczniów, aby wspólnie tworzyć szkołę naszych marzeń. Liczymy na Wasze wsparcie i zaangażowanie, aby razem uczynić rok szkolny 2024/2025 wyjątkowym i pełnym sukcesów!

Życzymy wszystkim udanych wakacji, a po nich z nowymi siłami zapraszamy do wspólnej pracy i zabawy w nowym roku szkolnym!

 

 

 

 

 

 


Ekonomik kafelek ramka mala

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

logo gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Blog biblioteki miniaturkaLogoNPRCz 455W

Tablica rzadowa

 Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą