Życzenia udanych wakacji

21 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. Uroczystość ta była wyjątkowa, gdyż pożegnaliśmy uczniów kończących edukację w Szkole Branżowej I Stopnia.

Uroczyste przywitanie i pożegnanie

Wszyscy czekaliście na ten moment - tak swoje wystąpienie rozpoczęła Pani dyrektor Maria Lach. Refleksja, którą skierowała do uczniów, dotyczyła przede wszystkim potrzeby szukania najlepszego sposobu na odpoczynek po wymagającym roku szkolnym:

Dzisiejsza uroczystość była też okazją do pożegnania uczniów kończących edukację w Szkole Branżowej I Stopnia. Był to dla nich szczególny moment, pełen wzruszeń i wspomnień z ostatnich trzech lat spędzonych w naszej szkole.

Zdjęcie z zakończenia roku szkolnego

Wręczenie nagród i wyróżnień

Podczas uroczystości wręczono również nagrody i wyróżnienia dla uczniów klasy III Szkoły Branżowej I Stopnia, którzy wyróżnili się w nauce oraz aktywności pozalekcyjnej. Nagrody wręczyły: Pani Dyrektor, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Aneta Tupaj i wychowawczyni Pani Adrianna Garbulowska-Gulec, gratulując wyróżnionym ich osiągnięć i życząc dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Zdjęcie z zakończenia roku szkolnego

Zdjęcie z zakończenia roku szkolnego

Podziękowania dla rodziców i pracodawców

Choć wakacje dotyczą przede wszystkim uczniów, ich powitanie było wyjątkowe dzięki rodzicom i pracodawcom. Obecna Rada Rodziców ufundowała wyróżniającej się młodzieży nagrody i upominki,  za co serdecznie dziękujemy.

zakonczenie roku szkolnego 009

Z kolei pracodawcy: firma Pikselomania - patron zawodowy klas: II technika reklamy i II technika informatyki i Kancelaria Podatkowa Delta Monika Graczyk-Żokowska - patron zawodowy klasy III technik ekonomista i technik rachunkowości ufundowali nagrody dla uczniów wykazujących największy postęp w przedmiotach zawodowych. Serdecznie dziękujemy.

Zdjęcie z zakończenia roku szkolnego

zakonczenie roku szkolnego 001

Zdjęcie z zakończenia roku szkolnego

Bal debiutantów

Nie zabrakło również części artystycznej, która zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Uczniowie przygotowali humorystyczną prezentację pt. „Bal debiutantów”, która wywołała uśmiechy na twarzach wszystkich zgromadzonych. Pojawił się również akcent muzyczny, będący zapowiedzią nadchodzących wakacji.

Akademię przygotowały klasy: 3 TOT i 3 TG.

Podziękowania dla nauczycieli

Pięknie i serdecznie podziękowaliście swoim wychowawcom i nauczycielom. Była radość, wzruszenie i obietnice, że to będzie dobry i bezpieczny odpoczynek.

Klasa II technika reklamy wykorzystała dzisiejszy dzień, by pomóc tym, którzy sami o nią prosić nie potrafią:

    • Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Stowarzyszeniu na Rzecz Zwierząt KOTY PSY I MY - powiedziała przewodnicząca Natalia Suchan

Zdjęcie z zakończenia roku szkolnego

Podsumowanie

Akademia zakończyła się wspólną zabawą, po czym uczniowie udali się do swoich klas na ostatnie spotkanie z wychowawcami, aby odebrać świadectwa i pożegnać się przed wakacjami. Tegoroczna uroczystość zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Ekonomicznych była pełna emocji, radości i wspomnień, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!

---
Zespół Szkół Ekonomicznych, czerwiec 2024


Ekonomik kafelek ramka mala

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

logo gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Blog biblioteki miniaturkaLogoNPRCz 455W

Tablica rzadowa

 Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą