Życzenia wielkanocne

Uwaga!!! Rusza rekrutacja na staże zagraniczne-> kliknij tutaj aby poznać szczegóły 

Zebrania śródokresowe rodziców -> kliknij tutaj aby poznać szczegóły 

Dnia 10 kwietnia w naszej szkole odbył się Konkurs Przysłów Niemieckich, który był doskonałą okazją do sprawdzenia znajomości języka niemieckiego w nieco innej, przysłowiowej odsłonie. Konkurs skierowany był do uczniów klas 1–4 Technikum i cieszył się dużym zainteresowaniem.

Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu sprawdzającego znajomość wybranych niemieckich przysłów, przygotowanych przez nauczycielki języka niemieckiego: Magdalenę Ostrowską, Aleksandrę Kowol-Krasnowską oraz Lucynę Skrobot-Kubinę.

Rywalizacja była zacięta, a poziom wiedzy uczestników bardzo wysoki. Ostatecznie najlepsze okazały się:

  • I miejsce – Emilia Królikowska z klasy 3RE

  • II miejsce – Anna Nachrebecka z klasy 3RE

  • III miejsce – Kinga Kominek z klasy 3AR

Serdecznie gratulujemy laureatkom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i chęć poszerzania znajomości języka niemieckiego. Takie inicjatywy pokazują, że nauka języków obcych może być nie tylko pożyteczna, ale i inspirująca!

 


Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

logo gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Blog biblioteki miniaturkaLogoNPRCz 455W

Tablica rzadowa

 Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą