Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim wzięli udział w wycieczce rowerowej zorganizowanej w ramach wspólnego projektu z I Liceum Ogólnokształcącym oraz PCKZiU w Wodzisławiu Śląskim. Był to drugi rajd rowerowy, którego trasa prowadziła malowniczymi drogami powiatu wodzisławskiego.
Podczas wycieczki uczestnicy mieli okazję zobaczyć m.in. Basztę Rycerską, odwiedzić zbiornik „Orka” w Marklowicach oraz Sanktuarium Matki Bożej Uśmiechniętej w Studzience w Jankowicach.
Rajd był nie tylko formą aktywnego wypoczynku, ale także okazją do integracji uczniów oraz poznawania lokalnych atrakcji turystycznych.
View the embedded image gallery online at:
https://ekonomik.wodzislaw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1447:kolejny-rajd-rowerowy-uczniow-ekonomika&catid=130&Itemid=232#sigFreeIdaa2ce83561
https://ekonomik.wodzislaw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1447:kolejny-rajd-rowerowy-uczniow-ekonomika&catid=130&Itemid=232#sigFreeIdaa2ce83561














