W sobotę, 16.05.2026r. zaprosiliśmy do siebie uczniów szkół podstawowych wraz z rodzicami.
Zaprezentowaliśmy naszą ofertę edukacyjną:
- zawody, w których kształcimy,
- cykliczne wydarzenia, które organizujemy,
- konkursy, w których bierzemy udział,
- sale lekcyjne, w których prowadzone są zajęcia.
Nasi goście mogli poczuć atmosferę Ekonomika, porozmawiać ze starszymi kolegami - uczniami naszej szkoły, oraz z nauczycielami.
Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie nas odwiedzili. Miło nam było Was gościć.
Do zobaczenia we wrześniu!














