Lista podręczników na rok szkolny 2022/2023: .:klasy pierwsze:.   .:klasy drugie:.   .:klasy trzecie:.   .:klasy czwarte:.

Akcja CZYTAJ.PL w tym roku pod hasłem „Akcja nie z tej ziemi" i nawiązuje do słynnego polskiego pisarza i futurologa Stanisława Lema, który w tym roku obchodziłby swoje setne urodziny.
Wśród 12 dostępnych za darmo tytułów znalazły się w tym roku aż cztery reportaże, m.in. głośna „Lajla znaczy noc” Aleksandry Lipczak, nagrodzona Nagrodą Literacką im. Witolda Gombrowicza, a także „Gorzkie pomarańcze” Dionisiosa Sturisa nominowane do Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego w 2014 roku. Nie zabrakło również kryminałów, które reprezentują „Wiosna zaginionych” Anny Kańtoch i „Żałobnica” Roberta Małeckiego.
Lemowskie inspiracje skłoniły organizatorów do literackich podróży na inne planety. Na liście znalazły się też lektury dla miłośników natury.
Aby wziąć udział w tegorocznej odsłonie akcji, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Woblink z App Store lub Google Play i przejść do zakładki Czytaj PL. Po zeskanowaniu kodu QR (kod znajdziecie m.in. na plakacie) zyskacie dostęp do 12 bezpłatnych tytułów do czytania i słuchania. W tym roku akcja Czytaj PL po raz pierwszy zagościła na czytnikach książek elektronicznych. 
CZYTAJ plakat

 


Ekonomik kafelek ramka mala

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

logo gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Blog biblioteki miniaturkaLogoNPRCz 455W

Tablica rzadowa

 Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą