Lista podręczników na rok szkolny 2022/2023: .:klasy pierwsze:.   .:klasy drugie:.   .:klasy trzecie:.   .:klasy czwarte:.

Jest nam bardzo miło poinformować, że nasze uczennice zajęły wysokie miejsca w Powiatowym Konkursie Artystycznym „Barwy Jesieni”

Beata Szefer z klasy IVATE otrzymała I miejsce w kategorii plastycznej za pracę „Lisek”, Nikola Gawlik z klasy IIREKN zajęła III miejsce w kategorii plastycznej za pracę „Krajobraz jesieni”, a Patrycja Kulik z klasy IIIATE  otrzymała wyróżnienie w kategorii fotograficznej za pracę „Rubin wśród złota”

Konkurs zorganizowany został pod patronatem Starosty Wodzisławskiego Pana Leszka Bizonia i Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śl.

Konkurs od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, na tegoroczną IX edycję wpłynęło ponad 250 prac ze szkół średnich powiatu wodzisławskiego.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę, a Laureatkom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Barwy jesieni - dyplomy

Beata Szefer

Nikola Gawlik

Patrycja Kulik

 


Ekonomik kafelek ramka mala

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

logo gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Blog biblioteki miniaturkaLogoNPRCz 455W

Tablica rzadowa

 Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą