Życzenia udanych wakacji

Drodzy Uczniowie!Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do dołączenia do naszego Szkolnego Banku Talentów! Nasza szkoła jest pełna niesamowicie utalentowanych uczniów, a my chcemy dać Wam okazję, byście mogli podzielić się swoimi umiejętnościami i pasjami z całym środowiskiem szkolnym.

Czym jest Szkolny Bank Talentów?

Szkolny Bank Talentów ma na celu odkrywanie, rozwijanie i promowanie talentów naszych uczniów. Niezależnie od tego, czy jesteście utalentowani muzycznie, artystycznie, sportowo, naukowo, czy macie jakiekolwiek inne pasje, Szkolny Bank Talentów oferuje Wam możliwość wyrażenia siebie i dzielenia się swoimi umiejętnościami.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Krótko, ale konkretnie:

  • Rozwój umiejętności.           
  • Promocja.           
  • Integracja społeczna.           
  • Satysfakcja.

Jak do nas dołączyć?

Jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do Szkolnego Banku Talentów, wystarczy zgłosić się do p. Oli Bienias lub pani pedagog Ady Garbulowskiej-Gulec. Bądź wypełnić formularz:

https://forms.gle/GWpVHX8rm5mMrDjN7

Będziemy Was wspierać na każdym etapie Waszej przygody z naszym bankiem talentów.

Zatem jeśli śpiewasz, tańczysz, grasz, malujesz, piszesz, fotografujesz, filmujesz, gotujesz, szyjesz, szydełkujesz, projektujesz, występujesz, recytujesz, rapujesz lub potrafisz robić inne fajne rzeczy, którymi chciałbyś się pochwalić ZAPRASZAMY.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia!

Z poważaniem

Samorząd Szkolny

Plakat Szkolnego Klubu Talentów

 

 


Ekonomik kafelek ramka mala

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

logo gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Blog biblioteki miniaturkaLogoNPRCz 455W

Tablica rzadowa

 Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą