Życzenia udanych wakacji

Dzień Niepodległości to uroczystość upamiętniająca historyczne wydarzenia związane z odzyskaniem przez Polskę wolności po 123 latach zaborów. W naszej szkole również obchodzimy to doniosłe wydarzenie w sposób szczególny.

W ramach obchodów Dnia Niepodległości organizujemy szereg wydarzeń, które mają na celu uczczenie bohaterów i symbole polskiej niepodległości.

Tegoroczne uroczystości rozpoczęliśmy audycją dotyczącą historii naszych przodków i ich zaangażowania w odzyskanie niepodległości. Symbolicznie o godzinie 11.11 stanęliśmy do wspólnego odśpiewania hymnu narodowego.

  • To moment, w którym wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły jednoczą się w duchu patriotyzmu i dumy z polskiej historii - podkreśla Joanna Stęchły, nauczycielka historii.

Uczniowie wracają do historii dzięki szkolnym gazetkom i dyskusjom z nauczycielami:

  • Obchody Dnia Niepodległości w naszej szkole mają na celu nie tylko upamiętnienie walki o niezawisłość państwa, ale również wzmacnianie patriotyzmu i szacunku do naszej historii - tłumaczy Beata Godoś, nauczycielka historii.

Cieszymy się, że w ramach obchodów Dnia Niepodległości możemy umocnić w uczniach miłość do kraju i poczucie dumy z bycia Polakiem między innymi poprzez zaangażowanie w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu”.

Zdjęcie z wydarzenia

Zdjęcie z wydarzenia

Zdjęcie z wydarzenia

Zdjęcie z wydarzenia

Zdjęcie z wydarzenia

Zdjęcie z wydarzenia

Zdjęcie z wydarzenia

Zdjęcie z wydarzenia

Zdjęcie z wydarzenia

 

 


Ekonomik kafelek ramka mala

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby

logo gabinetu psychologa i pedagoga szkolnego 

Logo opieki stomatologicznej 

Blog biblioteki miniaturkaLogoNPRCz 455W

Tablica rzadowa

 Pracownie2

 

projekt

logo proj1

erasmus

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą