Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

Informujemy, że w związku z utrzymującymi się upałami, do piątku, 14.06.2019r., w szkole będą skrócone lekcje: 30 minut lekcji + 5 minut przerwy.


Proszę przesłać wypełnioną informację wychowawcy klasy na adres a.musial@ekonomik.wodzislaw.pl do 14.06.2019r., do godziny 9:00.


wtorek, 28, maj 2019

Czy matematyka po angielsku jest łatwiejsza?

W dniu 23 maja br. odbyło się w Rybniku podsumowanie XXX edycji konkursu „Mathématiques Sans Frontières” - Matematyka Bez Granic, organizowanego pod auspicjami Rady Europy. W konkursie brała udział klasa I ATE i zajęła IV miejsce.

Uczniowie mieli do rozwiązania 13 zadań, z czego pierwsze zadanie podane było w językach obcych (angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim). Uczniowie musieli przetłumaczyć treść zadania i zapisać rozwiązanie w jednym z podanych języków obcych – klasa I ATE wybrała język angielski.

Celem konkursu jest zbliżenie między krajami i miastami Unii Europejskiej, szkołami publicznymi i niepublicznymi, matematyką i językami obcymi. Udział w konkursie pozwala na wykorzystanie własnej inicjatywy w rozwiązywaniu zadań oraz na rozwijaniu twórczej aktywności. Ponadto wyrabia on umiejętność pracy w zespole i zachęca do nauki języków obcych.

 

wtorek, 28, maj 2019

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą