Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie

szkola

Wodzisław Śląski, dnia 24 kwietnia 2020 r.

„To nie koniec, to nawet nie jest początek końca,

to dopiero koniec początku!”.

Winston Churchill

DRODZY MATURZYŚCI,

Jest piątek, 24 kwietnia, minęła godzina 12.00, właśnie teraz rozpoczynalibyśmy wspólnie uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych, razem: Wasi rodzice, nauczyciele, wychowawcy, zaproszeni goście, a wśród nich Ci najważniejsi, czyli Wy! Taki był plan, a wszystko toczyłoby się według ustalonego programu, ale przecież życie tworzy własne scenariusze, a miarą dojrzałości jest umiejętność odnalezienia się w nowej rzeczywistości......

czytaj więcej...

 

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

piątek, 27, wrzesień 2019

Konkurs wiedzy o Sejmie

Dnia 25 września 2019 roku w  I Liceum Ogólnokształcącym im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim odbył się konkurs wiedzy o Sejmie pod patronatem Posła RP Krzysztofa Gadowskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV aTE: Katarzyna Pukowiec, Kamil Dudek oraz Klaudia Jędryka. Miło jest nam poinformować, że  Kamil zajął III miejsce, a Kasia i Klaudia otrzymały dyplomy uznania. W nagrodę Kamil będzie miał okazję odwiedzić Sejm RP w Warszawie. Dodatkowo uczniowie wraz z opiekunem Panią Beatą Godoś wzięli udział w interesującym wykładzie na temat procesu legislacyjnego.

Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

piątek, 27, wrzesień 2019

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą