Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

piątek, 08, marzec 2019

Serca się otworzyły, a dobro poszło w świat! 11. Koncert Charytatywny „Otwórzmy nasze serca” za nami

Dziś w naszej szkole obyła się 11 edycja Koncertu Charytatywnego „Otwórzmy nasze serca”. Od samego początku jego ideą jest dzielenie się dobrem, udzielenie wsparcia w trudnych chwilach, manifestowanie empatii i solidarności wobec życiowych prób.

Tegoroczna edycja dedykowana była Szymonowi Zawadzkiemu, bratu naszej absolwentki, który stoi przed wielkim, zdrowotnym wyzwaniem, za którego powodzenie trzymamy kciuki. 
A jako, że dziś w sposób szczególny podkreślamy rolę kobiet, celebrujemy ich święto - nie obyło się bez serdecznych życzeń i wiosennych kwiatów.

Poświęcili nam swój czas szczególni goście: Pani Kornelia Newy – Członek Zarządu Powiatu Wodzisławskiego oraz przewodnicząca Rady Rodziców Pani Ewa Węglarek.

Wzruszającym momentem, pełnym emocji i dobra były słowa wdzięczności skierowane do uczniów przez rodziców Szymona. Ciepło, nadzieja i radość przez nich wyrażona były dla nas dodatkową inspiracją do czynienia dobra.
 Artystycznie, muzycznie, tanecznie, widowiskowo Szymona wsparli: uczennice i uczniowie ZSE, I LO im. Powstańców Śląskich oraz Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Wodzisławiu Śląskim. Zespoły Tornado, Flesz i Szafir, a na specjalny pokaz sztuk walki zaprosił zespół juniorów Taekwondo.
 Serdecznie dziękujemy Panu Arturowi Mazurkowi - absolwentowi Ekonomika, który zadbał o nagłośnienie i korzystne światło na koncercie.
 Równie gorące podziękowania kierujemy w stronę sponsorów tegorocznego przedsięwzięcia: firmie Warido, firmie Pol-Eko-Aparatura sp.j., Fundacji Szkolnej Ekonomik, Radzie Rodziców w ZSE.


Było muzycznie, było wzruszająco, byliście fantastyczni! Dziękujemy!


Brawo dla koordynatorki koncertu Pani Kornelii Granackiej-Trzaska

 

piątek, 08, marzec 2019

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą